Jdi do sebe


Doplňky stravy

Je potřeba si uvědomit, že náročný trénink "ždímá" sportovcům organismus a spotřebovává důležité látky. Vzhledem k tomu, že je stravování nedostatečné je potřeba suplementovat. I kdyby dostatečné bylo, je potřeba si uvědomit jak rychle se dnes pěstuje ovoce, zelenina, co obsahují potraviny, že rostou v půdě, která je za existenci země vyčerpaná od důležitých látek, tudíž se těžko dostává potřebná výživa, vitamíny a minerály do potravin. Suplementace je nezbytná a dovolíme si tvrdit, že je nezbytná nejen u sportovců, ale u celé populace. Skombinujeme-li špatné a nedostatečné dávky jídla, jede náš organismus na dluh. 
 
Pak se divíme, proč jsme nemocní, proč jsme zranění, že je pro nás i lehký trénink náročný, že pomalu regenerujeme apod.. 
 
Klientovi se snažíme vysvětlit, že doplňky nejsou všemocné a může onemocnět, může se zranit. Nicméně dlouhodobé užívání správných doplňků mu zkrátí dobu léčby, dobu hojení a tudíž rychlejší návrat ke svému zaměstnání a tedy penězům. 
Dále je mu vysvětleno, že i náročný trénink nebude tak vyčerpávající. Vyzkouší si, že rychleji regeneruje a zvládne větší frekvenci tréninků apod.. 
 
Díky této kombinaci se sportovec může rychle dostat do skvělé formy a udržet si ji po dlouhou dobu.
 
My říkáme, začni něco brát, lepší něco než nic. Pokud klient důvěřuje našim službám jsou mu doporučeny suplementy světové kvality. viz. Forever