Jdi do sebe


Corporate fitness

Aneb zdravá firma. Program kompletní péče pro malé, střední či velké společnosti. Od workshopu na témata okolo sportu, jídla, zdraví, prevence a další péče, až po budování firemního fitness sálu.
 
Je prokázáno, že správný životní styl výrazně ovlivňuje produktivitu práce a téma corporate fitness v zahraničí je na vysoké úrovni. Zaměstnanci mohou navštěvovat fitness dokonce i v pracovní době. Zaměstnavatel totiž zjistil, že pak udělá daleko více práce, než kdyby jen seděl u počítače. Zaměstnanci nejsou nemocní, nemají většinou důvod odcházet ze zaměstnání a jsou produktivní do vysokého věku, což opět šetří peníze majitelům, kteří je tak mohou investovat jinde.
 
Otázka financí je individuální. Pravidelné workshopy a coaching zdravého životního stylu od tisíců až po budování kompletního fitness zázemí, což může být u malé tělocvičny různorodé 100.000 a více. 
 
V menších firmách, kde manažeři znají touhy svých zaměstnanců, je obvyklé, že kromě klasických benefitů, dostávají šikovní zaměstnanci různé odměny. Jestliže vím, že mi můj zaměstnanec běhá a připravuje se na maraton, můžu mu zajistit trenéra, jestliže jako manažer vím, že má pracovitá účetní už léta bojuje s nadváhou, dostane kouče zdravého životního stylu.