Jdi do sebe


Dietní program

Jednou za čas je vhodné tělo důkladně vyčistit. Vhodná doba je kterýkoliv období v roce, ale jako nejvhodnějším obdobím je období příchodu jara. Můžeme se během 9ti dnů dokonale pročistit, doplnit tělo důležitými látkami jako jsou vitamíny, minerály a dopřát hygienu našemu trávicímu a vylučovacímu traktu. Odměnou bude dokonale vitální organismus, sebevědomí neboť během těchto dnů přijdete o přebytečné kilogramy. V průměru jde o 5 kg. Důležité je, že přijdete o kilogramy tuku, vaše svalová hmota bude nedotčená. Pokud se při očistě budete navíc i hýbat bude výsledek ještě úžasnější. JoJo efekt budete vyhlížet zbytečně.

Program trvá 9 dní, možno ho o pár dní ještě prodloužit neboť z obsahu (3 litry Forever Gel, Aminotein – proteinový nápoj, Včelí pyl a Garcinie) ještě něco zůstane. Toto unikátní složení zajistí organismu dostatek pro tělo důležitých látek.

Spočítej, kolik za 9 dní ušetříte za klasické jídlo, pamlsky a jiné pochutiny. Částku (cca 2000-2500) odečti od pořizovací ceny a zjistíš, že za tvé zdraví a dobrou kondici neinvestuješ horentní sumu.

Na 9ti denní program navazuje program 30ti denní. Jde o program, bez kterého se obejdete. Nicméně pokud se rozhodnete pro absolvování tohoto 30ti denního programu, naučíte se správně jíst, zafixujete si správné návyky a doplníte tělo a řadu důležitých látek, které většinou organismu chybí. Dobijete se energií.