Jdi do sebe


Coaching

V životě máte na výběr, máte možnost si všechno dělat sám, máte možnost nebo nechat ostatní dělat věci za vás. Klasické poradenství vám radí, říká, co máte dělat a vy to buď děláte, nebo ne. 

My vám nabízíme možnost, abyste sami objevili, co je pro vás dobré nebo co je pro vás přínosné. Nabízíme možnost, abyste si sami dokázali zdůvodnit, jaké jídlo je pro vás vhodné, jestli máte jít běhat nebo jezdit na kole. Výhodou této metody je, že nás časem nebudete potřebovat a vše si "uřídíte" sami. 

Pokud bychom vám pouze radili a říkali, co máte dělat, budete spoléhat jen na nás. Co když se odstěhujeme nebo odstěhujete? Máte možnost si najít někoho jiného nebo to už pomocí coachingu budete umět. 

Coachingem vám pomůžeme objevit dobré věci a případné vaše chyby. Vy si je objevíte sami, my jen budeme správně pokládat otázky a správně vás navádět k tomu, abyste sami zjistili, co děláte správně, co byste mohli dělat jinak. Vy sami si pak vyzkoušíte co vám je příjemné a co není a postupně zkoušíte, prokousáváte se k vašemu optimu. 

Není to otázka hodinového sezení, ale otázka dlouhodobé spolupráce. Jde o osobní rozhovory, telefon, mail či podobné komunikační kanály, kde jsme vám k dispozici. 

Máme nachystány například efektivní tréninky, které vy sami do jisté míry řídíte. Protože jedině tehdy máte-li na nich podíl i při sestavování, intenzitě a objemu, budete schopni si časem efektivní trénink udělat sami. 

Není lepšího pocitu, než si přijít na věci vlastní iniciativou, jedině tehdy budete opravdu připraveni ovládnout váš nový životní styl, jedině tehdy se budete umět správně motivovat.