Jdi do sebe


Forever Zdraví

 
Každý klient řeší své potřeby, své problémy. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a řešíme s ním nejakutnější problém. Jedině takhle můžeme být spolu s ním spokojeni s výsledkem našeho snažení. 
100 lidí 100 problémů 100 jiných řešení. Někdo je sportovec, někdo nesportuje. Pracuje manuálně, pracuje duševně. Navštěvuje pravidelně lékaře, o lékaře nezavadí. A spoustu dalších informací dáváme dohromady, než vytvoříme program, který bude splňovat požadavky většinou náročného klienta, který chce profesionalitu. V neposlední řadě víme i informaci, o částce, kterou je klient ochoten do svého zdraví investovat. Už na začátku našeho působení jsme věděli, pokud má zákazník k dispozici 500 korun, tak k němu nemohu přijít s řešením za tisíce 2000. 
Proto po analýze problémů, sběru informací vytvoříme klientovi dle jeho požadavků nabídku. Předložíme mu nabídku ještě jednu tzv. Optimum, aby viděl, jaké jsou další možnosti. Pak už je na klientovi zda si podáme ruce a začneme realizovat jedno z nabídnutých řešení.
 
Na čem se dokážeme s klientem dohodnout:
 
boj s nadváhou
boj s vyčerpáním
boj se stresem
posílení imunitního systému
zlepšení výkonnosti
růst svalové hmoty
s lékaři boj s kožními problémy
s lékaři boj s dalšími nemocemi
na produktech osobní péče
na pěstící kosmetice