Jdi do sebe


Forever Sport

Forever není společností, která se primárně zaměřuje na sportovce. Ale používáním výrobků u sportovců, kteří řešili jiné problémy produkty, bylo zjištěno následující:
 
výrazné zvýšení výkonnosti
výrazně rychlejší regenerace (možnost dříve začít s tréninkem po zátěži)
nárůst svalové hmoty
ochrana svalové hmoty
méně zranění (natažené svaly, vazy apod..)
méně křečových stavů u problémových sportovců
odolnost organismu proti běžným nemocem
rychlejší rekonvalescence po zranění 
rychlejší průběh nemocí (tzn.., rychle uzdravený sportovec)
atd..
 
Společně se zvládnutým stravovacím režimem si dovolíme tvrdit, že program sestavený s produktů Forever patří k nejšpičkovějším na světě. Nabídne pohodlné užívání přírodních produktů bez omezení, bez dopingových látek (zaručeno Kolínským certifikátem).
Výrazný účinek se projevuje během jednoho týdne či 14 dnů.
 
Mezi širokou škálou produktů vybíráme ty, které jsou pro nás prioritní, aby sportovci užívali:
 
Forever Freedom 
Forever Aloe Vera Gel nebo (Bery Nectar)
Nature-min
Be-pollen
Aminotein
Argi +
 
Je jedno jestli jste amatérský sportovec nebo profesionál, každý organismus jede na maximum. Profík má výhodu, že má organismus na zátěž adaptovaný. Na druhou stranu zpravidla zatěžuje organismus častěji. Je jedno zda jde o ženu, muže či dítě. Není rozhodující, který sport děláte (tenis, fotbal, maraton, fitness a další). Rozhodující pro kvalitu sportovního výkonu je dostatek energie a z regenerovaný organismus připravený na opětovný výkon. Dát si před tréninkem či zápasem, závodem "nakopávač" abych se dobře cítil je jedna věc, ale přemýšlím o tom, v jakém stavu mám svaly, vazy a vlastně celý organismus? Zda jsou opravdu tak z regenerované, že si je mohu dovolit zatížit? Zda jim mohu ještě přidat tím, že si pomohu zmíněným "nakopávačem" abych toho více naběhal? Vydrží to ten sval? Jak dlouho?
 
Každý by měl zvážit sám.
 
Majitel firmy investuje ze zisku velkou část prostředků do oprav, renovace a modernizace strojů, které mu přinášejí peníze. Sportovec je vše v jednom. Majitel a továrna. Výkon mu přináší peníze, které by měl zase do svého těla vracet, aby fungoval dlouho, bez problémů a nepřišel tak o svůj zisk případným zdravotním výpadkem.